Výprava na Ivančenu

už tuto sobotu 22. 9.

Posílám informace o sobotní výpravě na Ivančenu. Původně měli starší kluci stanovat z pátku na sobotu, ale je období „říje“ a lesní správa to nepovolila. Takže akce zůstává pro všechny jednodenní. V rámci skautského dobrého skutku se zapojujeme do „opravy/údržby“ Ivančeny. Kdy je potřeba přeskládat kameny a kamínky, které se za letošní rok nanosily, atd. Vzhledem k tomu, že akce je společná s 1. dívčím oddílem, tak pojedeme nahoru i dolu nadvakrát, abychom se vešli do autobusu. Kromě práce na Ivančeně nás čeká i společná bojovka a drobné hry 🙂

Sraz: autobusová zastávka POLIKLINIKA

starší (rádci, skauti) v 7:20 hod. (odjezd 7:28)

mladší (vlčata a nováčci) v 7:45 hod. (odjezd 7:58)

S sebou:

Věci jako na schůzku, pevné boty, sportovní oblečení, svačinu a pití na celý den, pláštěnku, 20 Kč nebo kartičku MHD a hlavně pracovní rukavice své velikosti!

Návrat: autobusová zastávka POLIKLINIKA

starší v 18:19 hod.

mladší v 17:19 hod.

Jan Tkáč – Orel

602 749 457

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *