Gulášový král 8.-9.6. 2019

…Před dávnými časy byla země temná, studená a lidstvo bylo hladové. Pojídajíce kořínky a listí stromů, modlili se lidé k bohům o chutnou krmi, hodnou pánů tvorstva. Až pojednou přišel neznámý hrdina a předložil světu… Guláš! Na jeho počest se od těch dob pořádá Gulášový Král! Turnaj při němž jde o čest i o chuťové buňky. Šťáva i slzy tečou proudem a čepele nožů se míhají ve smrtícím tanci s ingrediencemi! Roveři Frýdku-Místku mají tu čest pořádat letošní ročník, a věří si i na samotnou korunu Gulášového Krále! Přidej se i ty, v písních slavných bardů je vždy místo pro další epickou sloku!…

Sraz: 8. 6. 2018, 8:20 hodin, u klubovny

Konec: 9. 6. 2018, 11.10 hodin, u klubovny

Kde: přehrada Baška

S sebou:  kartičku MHD (pokud máte), pevné boty, pláštěnku, oblečení dle počasí + teplé na spaní (tepláky, teplé ponožky), spacák, karimatka,  baterka, osobní hygiena,  léky (s vědomím vedoucích), ešus a lžíci, oddílové tričko, šátek, zápisník a tužku, KPZ, stezku/cestičku ,sobotní svačinka, pití na celý den (min. 1,5l), 200  Kč

Jídlo: Sobotní oběd, večeře a nedělní snídaně jsou zajištěny.

Pojedeme autobusem a chvíli půjdeme pěšky, takže si vezměte jeden batoh ne tašku) do kterého si sbalíte všechny své věci.

Vlastníte-li stan a jste ochotni ho půjčit budeme moc rádi.:)

Vedoucí akce:
Šárka Slepáková
sarka.slepakova@skaut.cz
605 550 566