Výpravo-víkendovka do Kozlovic 15.-16.6. – příprava tábořiště

Pro vlčata a světlušky bude akce jednodenní – pouze v sobotu, starší se vrátí až v neděli. Starší jsou skauti a skautky (pondělní schůzky + Kamzík, Puntík a Šmoula)

Sraz: 9:00 na autobusové zastávce Riviéra – u kruháče u Lídlu (bus jede v 9:16)
Návrat mladších: v sobotu v 17:10 na autobusové zastávce Frýdlantská (Bus 864360 204)
Návrat starších: v neděli v 16:42 na autobusové zastávce Riviéra (čtyřka)

Cena: 60 Kč (mladší), 200 Kč (starší)

-kroj nebo oddílové tričko
-šátek
-věci jako na schůzku (http://www.ctverka.net/index.php/pro-rodice/)
-jídlo a pití na celý den ( Jídlo pro starší, kteří přespávají do neděle je zajištěno od sobotní večeře včetně)
-pevné boty a oblečení podle počasí (takové, které se může zašpinit)
-pláštěnku
-kartičku pojištěnce (stačí kopie)
– pracovní rukavice
– kartu na MHD
– plavky

Starší navíc (za příznivého počasí spíme ve stanech, jinak v Kozlovické klubovně):
– spacák a karimatka
– ešus, hrnek, lžička
– čepice, baterka
– hygienické potřeby (kartáček,kapesníčky,..)

Program: Primární úkol je příprava tábořiště – musíme pohrabat louku, nachystat tyče na teepee, možná vyrobit pár věcí pro stany. Krom pracovního programu (cca 40% času) budou samozřejmě i hry :-). Jako obvykle jedna velká bojovka a pár doplňkových.

Přihlášení: Níže na stránce ve formuláři. I pokud víte, že vaše dítě nepojede – vyplňte to prosím do přihlášky (stačí přezdívka + že nepojede)

Kontakt na vedoucí akce:

Jan Tkáč – Orel, 602 749 457, jan.tkac@skaut.cz