Výprava do ostravské ZOO 23. 11. 2019 a přespávání v klubovně

Kdy: sobota 23. 11. (mladší), sobota až neděle 23. – 24. 11. (starší)

Pro mladší (pondělní schůzky) bude akce jednodenní – pouze v sobotu, starší (schůzky v úterý a ve čtvrtek) budou přespávat v klubovně do neděle.

Sraz: v 8:15 na vlakovém nádraží ve Frýdku (ve vestibulu) (odjezd v 8:30)
Ukončení mladší: v sobotu v 17:00 u klubovny
Ukončení starší: v neděli v 8:30 u klubovny

Cena: mladší 100 Kč (50 Kč na vstup, 50 Kč doprava – vlak a trolejbus), starší 150 Kč (vstup, doprava, večeře a snídaně).

– kroj nebo oddílové tričko, šátek
– věci jako na schůzku
– jídlo a pití na celý den (Po návratu ze ZOO uvaříme teplý čaj. Jídlo pro starší, kteří přespávají do neděle je zajištěno od sobotní večeře včetně.)
– teplé oblečení, pláštěnka, rukavice a čepici
– kartička pojištěnce (stačí kopie)
– průkazka na slevu na dopravu

Starší navíc na přespávání v klubovně:
tyto věci mějte v jiné tašce nebo batohu – na nádraží je naložíme do přistaveného auta a zůstanou ve FM
– spacák a karimatka, věci na spaní
– ešus, hrnek, lžička
– baterka
– hygienické potřeby, ručník

Program: Výlet do ostravské ZOO, plnění úkolů. Návrat kolem 14 hodin do klubovny, odpočinek a hry v okolí klubovny (lukostřelba, nízké lanové překážky, vzduchovka). Starší večer čekají deskovky a film.

Přihlášení: Níže na stránce ve formuláři. I pokud víte, že vaše dítě nepojede – vyplňte to prosím do přihlášky (stačí přezdívka + že nepojede)

Kontakt na vedoucího akce:

Jan Tkáč – Orel, 602 749 457, jan.tkac@skaut.cz