Velké svícení 22.2.2020

Tato akce je pouze pro holky- kluci mají ve stejném termínu Poradní skálu

Sraz: sobota 22.2.2020, v 13:00 hodin v klubovně

Konec: v 19:00 hodin v klubovně

S sebou: Nováčka/stezku, psací potřeby a blok, svačinu a pití na odpoledne, nějakou dobrůtku na slavnostní večer (může být sladká nebo slaná), na Velké svícení jednobarevné šaty nebo podobně barevnou sukni s tričkem a čelenku do vlasů pro tykadla! Kdo nebude mít řádné oblečení na slavnostní večer nebude na Velké svícení puštěn. Nováčci – nové světlušky budou mít slavnostní přijetí do roje a dostanou svou lucerničku.

Program: od 13:00 hodin rukodělné odpoledne zaměřené na kreativitu. Následuje sněm světlušek, který vyvrcholí Velkým svícením, proto končíme tak pozdě 🙂 Tato speciální akce se koná jen jednou za rok. V případě jakýchkoliv dotazů se na mne neváhejte obrátit.

Vedoucí akce – Martina Šimíková (Marťa) – 775170017