Sherlock Holmes – Víkendovka 8.-10. 4.

Zdravím, mé jméno je Sherlock Holmes. Už jste o mě jistě slyšeli (a kdo také ne?), jsem ostatně poměrně známým a úspěšným detektivem. Nedávno jsem však narazil na případ, který se mi nedaří vyřešit. Jsem si jistý, že někdo z vás, začínajících detektivů, by mi s ním mohl pomoci. A že to je případ, který se jen tak nevidí… Inu, přijďte a já vám povím víc. Ale rychle, času není nazbyt a zatímco otálíme, stopa chladne, musíme chytit pachatele, než nám zmizí nadobro!

Sraz: 8. 4. v 17:00 na autobusové zastávce Politických obětí, odjezd autobusu 17:12

Konec: 10. 4. v 11:17 na  autobusové zastávce Frýdek, železniční stanice

Maximální kapacita bude 20 lidí, takže čím dříve se přihlásíte, tím lépe :). Přihlašování bude uzavřeno ve středu 6. 4.

Cena: 300 Kč

S Sebou:

  • Spacák, karimatku, boty a oblečení (do klubovny i na ven), pláštěnku, oblečení na spaní, papuče, osobní hygienu, oddílové tričko, stezku
  • Baterku, zápisník a psací potřeby, šátek na hry, hrnek, lžičku, ešus, pravidelně užívané léky (popis pro zdravotníka)
  • Batoh na půldenní výlet (ať se do něj vejde pití, svačina a nějaká ta mikina a pláštěnka pro případ horšího počasí)
  • Kartičku na slevu jízdného (kdo má), kartičku pojištěnce
  • 2x respirátor (do autobusu)
  • Nějaký hezký, placatý kámen, na který se dá dobře kreslit
  • Večeři na pátek, láhev na pití
  • KOSTÝMY: Pokud si chcete vzít něco s tematikou Sherlocka Holmese a detektivů obecně, můžete, ale není nutné. Nicméně budeme rádi :).

Program:  

V pátek bude sraz na autobusové zastávce Politických obětí v 17:00, pojedeme na zastávku Raškovice, hotel Ondráš. Půjdeme do skautské klubovny nedaleko kostela, kterou máme na víkend zapůjčenou. Prosím sbalte si věci do jednoho zavazadla, ať se po cestě něco neztratí. Během víkendu nás pak čeká napínavé pátrání po pachateli zločinu, se kterým si ani samotný Sherlock Holmes neví rady… Zda se nám ho podaří dopadnout, je jen na vás. Plánovaný příjezd autobusu v neděli je v 11:17 na autobusovou zastávku Frýdek, železniční stanice. Na všechny mladé detektivy se těšíme! 🙂

Vedoucí akce:

Barbora Pěšíčková (Barča) – 732 617 801, Barca.2005@skaut.cz

Tereza Bukovjanová (Výška) – 777 037 153, tereza.bukovjanova@skaut.cz