Víkendovka Cizí svět 13-15.5.2022

Co když Vám řeknu, že někde na neznámém místě je náš skaut, který potřebuje pomoct. Určitě byste tam šli, ale když Vám řeknu, že je to na opravdu nebezpečném místě? Stále jste pro? Nuže dobrá, sejdeme se na zastávce Frýdek-Místek, Frýdek, aut. nádr. v 16:30. Odtud pojedeme na místo, na němž by měl být portál na neznámé území, kde drží jednoho z nás. Budeme tam muset rychle proklouznout, vysvobodit ho a rychle zmizet, než se ten portál opět zavře. Ale nezapomeňte, nikdy to není tak jednoduché, jak se na první pohled zdá.

Sraz: 13.5. v 16:30 na zastávce Frýdek-Místek, Frýdek, aut. nádr.

Návrat: 15.5. v 11:34 na zastávce Frýdek-Místek, Frýdek, aut. nádr.

Cena: 400Kč – posílejte prosím na náš účet (je uveden v kontaktech), do POZNÁMEK > jméno a příjmení dítěte, VARIABILNÍ SYMBOL > rodné číslo dítěte. Termín 12.5. 2022

Kapacita: 20 lidí

Přihlašování bude ukončeno 11.5.

S sebou:

 • Spacák, karimatku, oblečení na spaní
 • boty a oblečení (do klubovny i na ven)
 • pláštěnku
 • papuče
 • věci osobní hygieny (kartáček, kapesníky, …)
 • oddílové tričko, kroj, stezku
 • Baterku
 • zápisník a psací potřeby
 • šátek na hry
 • hrnek, lžičku, ešus
 • pravidelně užívané léky (popis pro zdravotníka)
 • kartičku pojištěnce
 • Večeři na pátek
 • flašku na pití
 • malý batůžek

Program:

V pátek bude sraz na autobusové zastávce Frýdek-Místek, Frýdek, aut. nádr. v 16:30. Odtud pojedeme do skautské klubovny v Ostravě. Prosím o sbalení věcí do jednoho zavazadla, aby se po cestě ke klubovně něco neztratilo. Plánovaný návrat je v neděli, na autobusové zastávce Frýdek-Místek, Frýdek, aut. nádr. v 11:34.

Vedoucí akce:

Martin Břenek (Anonym) – 734308484, anonym@skaut.cz

Michal Krkoška (Zelený) – 736603500, michal.krkoska@skaut.cz