Víkendovka „Kouzelné skautské Vánoce“ 9.-11. prosince 2022

Sraz: Frýdek-Místek, před vlakové nádražím v 17:10

Konec: Frýdek-Místek, vlakové nádraží 11.12. (neděle) ve 12:00

Cena: 560 Kč – posílejte prosím na náš účet (je uveden v kontaktech), do POZNÁMEK>jméno a příjmení dítěte, VARIABILNÍ SYMBOL>rodné číslo dítěte.

Kapacita: 20 dětí

Přihlašování bude ukončeno, buď do naplnění kapacity nebo do 7.12..

– spacák (karimatka není nutná, jsou tam postele)

– teplé oblečení do chaty i na ven (rukavice, čepici a teplou bundu)

– přezůvky do chaty a pevné boty na ven

– pláštěnku

– hygienické potřeby

– ešus, příbor a hrneček

– kapesníky

– věci jako na schůzku (šátek, oddílové tričko/kroj,…)

-kopie kartičky pojišťovny

-dvě starší ponožky (jednu delší bílou, druhou barevnou)

Vše sbalit do jednoho batohu! (půjdeme nějakou dobu pěšky k chatě)

Pravidelně užívané léky i s popisem, prosím odevzdejte na místě Méďovi (pomocný zdravotník).

Dopravení dětí na chatu v pátek, ze zastávky Anenská má na starosti Hraboš. Vedoucí akce budou přítomni až na chatě. Případné dotazy však směřujte na ně :).

Autobusem ze zastávky Anenská, pojedeme směrem na Kunčice pod Ondřejníkem, jednou budeme přestupovat. Poté od příjezdové autobusové zastávky se vydáme na naši chatu. Cesta bude trvat zhruba 10 minut a půjde se pěšky, proto je nejlepší si věci sbalit do jednoho batohu. Na zpáteční cestu půjdeme na vlakové nástupiště (Kunčice pod Ondřejníkem), bude to trvat pěšky asi 20 minut. Plánovaný příjezd vlaku do Frýdku-Místku je ve 12:00. Pokud by se něco náhodou změnilo, budeme vás co nejdříve informovat. Ve Frýdku-Místku se na nástupišti ještě rozloučíme.

Vedoucí akce:

Hana Tóthová (Očko) –