Letní tábor 2024 Willy Fog na cestě kolem světa – základní informace

Jedete o prázdninách s rodinou na dovolenou? Někam do teplých krajin k moři, nebo naopak daleko na sever? A co takhle dát si cestu kolem světa?

Britský gentleman Willy Fog hledá statečné dobrodruhy, kteří mu pomohou vyhrát sázku s bankéřem Sullivanem o tom, že procestuje celý svět za pouhých 80 dní! Na cestě nás čekají různé překážky, nebezpečí, ale i nečekaná setkání a objevy, na které hned tak nezapomenete. Nesmí chybět samozřejmě ani věrný Barnabáš, nenasytný Čiko, princezna Romy a podlý Chidling!

Podíváme se do Japonska, Indie či Ameriky? To se dozvíte již brzy! Všichni nastupovat, vyrážíme už 30. června!

Předběžnou přihlášku prosím vyplňte, pokud víte, že Vaše dítě na tábor pojede, ale i pokud víte, že nepojede. Poslouží nám, jako zjištění zájmu o tábor a pomůže nám tak v dalších přípravách.

Termín konání tábora:

Mladší: 30. 6.–12. 7. 2024

Starší/stavící tábor: 29. 6. – 12. 7. 2024

Vedoucí/rádci: 28.6-13.7.2024

∗ V případě, že budou rodiče potřebovat, přivézt dítě na tábor později nebo si jej vyzvednout dříve (včetně prvního a posledního dne), je to možné, avšak je nutno tuto skutečnost nahlásit dopředu vedoucímu tábora a domluvit podrobnosti.

Cena tábora:

4200,- Kč (do 15 let)

3000,- Kč (rádci a vedoucí nad 15 let včetně)

(cena tábora se v porovnání s minulými lety zvýšila o míru inflace)

Pokud by cena byla překážkou, aby dítě mohlo jet na tábor kontaktujte Jana Tkáče (Orla) je možnost že by středisko zaplatilo část nebo celou cenu tábora.

Willy Fog na cestě kolem světa za 80 dní

Telefon: 602 749 457

Email: jan.tkac@skaut.cz

Místo konání tábora:

Zelená louka v Kozlovicích (49.5658519 N, 18.2758400.E)

Ubytování:

Podsadové stany, velké stany (hangáry), teepee, polní sprcha a umývárna, suché záchody a další zázemí tábora

Vedení tábora:

(primární kontakt pro veškerou komunikaci)

Daniel Tóth (Hraboš)

Email: daniel.hrabos.toth@skaut.cz