VÍKENDOVKA „SKAUT 007“ 27.-29.9.2024

Začátek: Pátek 27.9. 2024, 17:00 hod. v naší klubovně

Konec: Neděle 29.9. 2024, 15:00 hod. u klubovny

Akce je určena pro děti od 7 let.

Přihlašování bude ukončeno dne 24.9. Prosíme o uhrazení částky do stejného data.

Částku 300 kč posílejte prosím na náš účet (je uveden v kontaktech), do POZNÁMEK>jméno a příjmení dítěte, VARIABILNÍ SYMBOL>rodné číslo dítěte.

• večeři na pátek večer
  • lahev na pití
  • spacák a karimatku
  • oblečení na ven podle počasí
  • přezůvky (pokud je už nemáš v klubovně)
  • pláštěnku
  • hygienické potřeby
  • ešus a příbor (hrnečky jsou v klubovně)
  • věci jako na schůzku
  • šátek, oddílové tričko nebo kroj (pokud máš)
  • škrabka na brambory
  • kopie kartičky pojišťovny

Doporučujeme vše sbalit do jednoho batohu.

Pravidelně užívané léky i s popisem, prosím odevzdejte na místě zdravotníkovi.

K pozvánce na akci vám přikládám ještě jeden dopis – je od tajné skautské organizace, která mi ho pro vás předala:

POZOR!! TOTO JE TAJNÁ ZPRÁVA, POKUD NEMÁTE POVOLENÍ SKAUTSKÉHO AGENTA, NEČTĚTE DÁLE!!

Povoláváme všechny tajné agenty, stojí před vámi nebezpečný úkol: donesla se k nám strašlivá zpráva – někdo plánuje zničit celý skaut! A právě vy musíte odhalit, kdo za tímto plánem stojí, jaké jsou jeho motivy a nakonec ho co nejrychleji zastavit. Čeká vás spousta výzev a situací, ve kterých budete muset využít veškeré své dovednosti a důvtip. Přidejte se k nám a společně zachraňme skaut před hrozícím nebezpečím – tahle mise bude plná dobrodružství, na které jen tak nezapomenete!

Vedoucí akce: Taťána Kmošťáková (Táňa)

Kontakt: tel. 792 420 749, e-mail: tatana.kmostakova@gmail.com