Vánoční přespání v Kozlovicích

Pátek 21.12. – sobota 22. 12.

Přihlášení: https://goo.gl/forms/AHPqFPcyJpmwcDv92. I pokud víte, že vaše dítě nepojede – vyplňte to prosím do přihlášky (stačí přezdívka + že nepojede)

Cena: 300 Kč (jídlo, ubytování, cestovné)

Odjezd: sraz ve FM na zastávce Místek, Riviéra v pátek 21.12. v 15:30 hodin. Autobus odjíždí 15:45.

– Pevné boty (nejlépe nadkotníkové), starší oblečení na ven (ať nevadí, když se zašpiní), čepici, šálu, rukavice, pláštěnku
– Oblečení dovnitř + přezůvky, spacák, karimatka
– Kartička na autobus
– Hygienické potřeby (ručník, kartáček + zubní pasta, mýdlo)
– Ešus, hrnek, lžíce
– Pracovní rukavice
– Svačinu na odpoledne (večeři a následné jídlo už zajistíme my)
– Věci jako na schůzku (zápisník, tužka, KPZtka, šátek, nůž, uzlovačka)
– Něco na nazdobení stromku pro zvířata, například: oříšky, žaludy, bukvice, kaštany, šišky, šípky, jeřabiny, slunečnicová či dýňová semínka, obilné klasy nebo jen zrní či kukuřici, jablka a hrušky, ale také mrkev celer a kedluben. Zajíci nepohrdnou ani košťálem od zelí či kapusty.
– Dárek – za maximálně 100 kč

V pátek odpoledne a večer budeme mít program vevnitř v klubovně. V sobotu za příznivého počasí půjdeme do lesa nazdobit vánoční stromek pro zvířata a možná vyrobíme tyče na teepee.

Návrat: V sobotu 22.12. ve FM na zastávce Riviéra v 16:42.

Kontakt na vedoucího akce:

Jan Tkáč – Orel
jan.tkac@skaut.cz