Velké svícení 17.2.2024

Znáš velké svícení?

Je to sešlost všech členek jednotlivých dívčích oddílu, které se v některých případech, tak často nevídají. S touto akcí, mají možnost se opět potkat a sdělit si zážitky a novinky ze svých životu. 

Jak vznikl název Velké Svícení?

Velké proto, že se shromáždí všechny dívky a společně vytvoří celý jeden oddíl. Na našich schůzkách jsou děti, kluci i holky, provázeny příběhem Knihy džunglí a Lucinky, která se stane světluškou a společně se svým rojem se bude snažit překonávat překážky a učit se novým dovednostem. Proto je hlavním symbolem i na Velkém Svícení, kde budou mít holky možnost dozvědět se o Lucince i jejím roji více.

Sraz: 17.2.2024 v 15:00 v klubovně

Konec: v 19:00 u klubovny

Cena: 80 Kč (zahrnuje ozdoby na lucerničky, odměnu,…)

S sebou:

– Kostým světlušky (barevnou sukni/šaty, ozdoby do vlasů, čelenku na výrobu tykadel)

– 4 čajové svíčky

– Něco na zub 

– Dobrou náladu 


Program:

Velké Svícení je v našem oddíle dlouholetou tradicí, kterou bychom chtěli opět obnovit. Je to setkání všech dívek z našeho oddílu a oslava nejnovějších členek, seznámení se s naší historií a příběhem Lucinky, která je hlavní postavou v příběhu světluškovských Stezek (Lucerniček). Budeme si společně povídat, hrát hry, tančit a poznáme tradice Velkého Svícení.

Vedoucí akce: Hana Tóthová (Očko)

tel.: 720 582 023


Hana Tóthová – Očko

Zástupce vedoucí oddílu  

Junák – český skaut 

středisko 8. pěšího pluku Slezského Frýdek-Místek, z. s. 

Sídlo: 28. října 781, 738 01 Frýdek-Místek 

Korespondenční adresa: Jan Tkáč, Kozlovice 990, 739 47 Kozlovice   

Mobil: +420 720 582 023

Web: https://8pp.skautifm.cz